Rozkład jazdy linii 7
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Dubois (13331)
- Kierunek: Turkusowa
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- D
- Kurs tylko do przystanku „Plac Szarych Szeregów” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Jagiellońską – al. Bohaterów Warszawy – al. Wojska Polskiego
- F
- Kurs tylko do przystanku „Piotra Skargi” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- c
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła” i dalej do pętli „Turkusowa” przez pl. Żołnierza Polskiego
- 00
- ? Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Stocznia Szczecińska | |||
3 | Dubois (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Parkowa | |
3 | 2 | Matejki | |
8 | 5 | Plac Rodła | |
10 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
11 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
Piastów | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Wawrzyniaka | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
13 | 2 | Felczaka | |
15 | 2 | Piotra Skargi | |
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
17 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
19 | 2 | Wawrzyniaka | |
21 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
23 | 2 | Turzyn | |
25 | 2 | Plac Kościuszki | |
Pomorzany | |||
Frysztacka | |||
Szpitalna | |||
Starkiewicza | |||
Plac Szyrockiego | |||
Szwoleżerów | |||
Narutowicza | |||
Plac Kościuszki | |||
28 | 3 | Brama Portowa | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
31 | 3 | Wyszyńskiego | |
32 | 1 | Celna | |
33 | 1 | Energetyków | |
35 | 2 | Port Centralny | |
37 | 2 | Parnica | |
39 | 2 | Merkatora | |
40 | 1 | Basen Górniczy | |
44 | 4 | Hangarowa | |
46 | 2 | Jaśminowa ZUS | |
47 | 1 | Turkusowa | |
49 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym