Rozkład jazdy linii 7
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 21:25 | Godzina 23:05 Godzina 23:09 | ||||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
21 | Godzina 21:25 |
---|---|
22 | |
23 | Godzina 23:05 Godzina 23:09 |
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:05 Godzina 23:09 Godzina 23:29 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:05 Godzina 23:09 Godzina 23:29 |
---|---|
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:05 Godzina 23:09 | |||||||||||||||||||
Ważny od 18.03.2024 |
23 | Godzina 23:05 Godzina 23:09 |
---|---|
Ważny od 18.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 22:09 Godzina 22:56 | |||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
22 | Godzina 22:09 Godzina 22:56 |
---|---|
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- B
- Zjazd do zajezdni Pogodno
- 00
- ? Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Stocznia Szczecińska | |||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa | ||
2 | Matejki | ||
5 | Plac Rodła | ||
2 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
Piastów | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Wawrzyniaka | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
2 | Felczaka | ||
2 | Piotra Skargi | ||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej (bieżący przystanek) | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
2 | Plac Gałczyńskiego | ||
2 | Wawrzyniaka | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Turzyn | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
Pomorzany | |||
Frysztacka | |||
Szpitalna | |||
Starkiewicza | |||
Plac Szyrockiego | |||
Szwoleżerów | |||
Narutowicza | |||
Plac Kościuszki | |||
3 | Brama Portowa | ||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
3 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
1 | Energetyków | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Parnica | ||
2 | Merkatora | ||
1 | Basen Górniczy | ||
4 | Hangarowa | ||
2 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Turkusowa | ||
2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym