Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Dworzec Główny (Owocowa) (22932)
- Kierunek: Zawadzkiego lub Jaworowa
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:23 | Godzina 1:15 | Godzina 3:25 | Godzina 4:25 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:23 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | |
3 | Godzina 3:25 |
4 | Godzina 4:25 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:23 | Godzina 1:15 | Godzina 2:35 | Godzina 3:25 | Godzina 4:25 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:23 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | Godzina 2:35 |
3 | Godzina 3:25 |
4 | Godzina 4:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:23 | Godzina 1:15 | Godzina 3:25 | Godzina 4:25 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:23 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | |
3 | Godzina 3:25 |
4 | Godzina 4:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jaworowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sowińskiego | |
2 | 1 | Potulicka | |
3 | 1 | Kusocińskiego | |
4 | 1 | Plac Szyrockiego | |
5 | 1 | Starkiewicza | |
6 | 1 | Dunikowskiego | |
6 | 0 | Milczańska | |
7 | 1 | Białowieska | |
8 | 1 | Wierzbowa | |
9 | 1 | Reda | |
11 | 2 | Cukrowa | |
12 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
13 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
14 | 1 | Zielona | |
15 | 1 | Poronińska | |
16 | 1 | Krakowska – Rubież | |
17 | 1 | Wrocławska | |
18 | 1 | Kwiatowa | |
19 | 1 | Ku Słońcu | |
20 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
21 | 1 | Piękna | |
21 | 0 | Ogrody „Santocka” | |
22 | 1 | Santocka | |
23 | 1 | Zielonogórska | |
24 | 1 | Kmieca | |
26 | 2 | Taczaka | |
27 | 1 | Łukasińskiego | |
28 | 1 | Kleeberga | |
29 | 1 | Reduty Ordona | |
30 | 1 | Wernyhory | |
31 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
32 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
33 | 1 | Zawadzkiego | |
Rondo Olszewskiego | |||
Tor Kolarski | |||
Goplana | |||
Kasyno | |||
Głębokie | |||
Jaworowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym