Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32111)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:15 | Godzina 1:15 | Godzina 3:35 | Godzina 4:19 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:15 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | |
3 | Godzina 3:35 |
4 | Godzina 4:19 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:15 | Godzina 1:15 | Godzina 2:35 | Godzina 3:35 | Godzina 4:19 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:15 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | Godzina 2:35 |
3 | Godzina 3:35 |
4 | Godzina 4:19 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 | Godzina 0:15 | Godzina 1:15 | Godzina 3:35 | Godzina 4:19 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 |
---|---|
0 | Godzina 0:15 |
1 | Godzina 1:15 |
2 | |
3 | Godzina 3:35 |
4 | Godzina 4:19 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jaworowa | |||
Głębokie | |||
Kasyno | |||
Goplana | |||
Tor Kolarski | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zawadzkiego | |||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
2 | 1 | Wernyhory | |
3 | 1 | Reduty Ordona | |
4 | 1 | Kleeberga | |
5 | 1 | Łukasińskiego | |
7 | 2 | Taczaka | |
9 | 2 | Zielonogórska | |
10 | 1 | Santocka | |
11 | 1 | Ogrody „Santocka” | |
12 | 1 | Piękna | |
13 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
13 | 0 | Ku Słońcu | |
14 | 1 | Kwiatowa | |
15 | 1 | Wrocławska | |
16 | 1 | Krakowska – Rubież | |
17 | 1 | Poronińska | |
18 | 1 | Zielona | |
19 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
20 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
21 | 1 | Cukrowa | |
23 | 2 | Reda | |
24 | 1 | Wierzbowa | |
25 | 1 | Białowieska | |
26 | 1 | Milczańska | |
27 | 1 | Dunikowskiego | |
28 | 1 | Starkiewicza | |
29 | 1 | Plac Szyrockiego | |
30 | 1 | Kusocińskiego | |
31 | 1 | Potulicka | |
32 | 1 | Sowińskiego | |
33 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
33 | 0 | Plac Zawiszy | |
34 | 1 | Brama Portowa | |
35 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
36 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym