Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32112)
- Kierunek: Zawadzkiego lub Jaworowa
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:47 | Godzina 0:55 | Godzina 1:47 | Godzina 3:57 | Godzina 4:57 |
23 | Godzina 23:47 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:47 |
2 | |
3 | Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:57 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:47 | Godzina 0:55 | Godzina 1:47 | Godzina 3:07 Godzina 3:57 | Godzina 4:57 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:47 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:47 |
2 | |
3 | Godzina 3:07 Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:57 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:47 | Godzina 0:55 | Godzina 1:47 | Godzina 3:57 | Godzina 4:57 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:47 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:47 |
2 | |
3 | Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:57 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jaworowa”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Potulicka | ||
1 | Kusocińskiego | ||
1 | Plac Szyrockiego | ||
1 | Starkiewicza | ||
1 | Dunikowskiego | ||
0 | Milczańska | ||
1 | Białowieska | ||
1 | Wierzbowa | ||
1 | Reda | ||
2 | Cukrowa | ||
1 | Cukrowa Uniwersytet | ||
1 | Krakowska Uniwersytet | ||
1 | Zielona | ||
1 | Poronińska | ||
1 | Krakowska – Rubież | ||
1 | Wrocławska | ||
1 | Kwiatowa | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
1 | Piękna | ||
0 | Ogrody „Santocka” | ||
1 | Santocka | ||
1 | Zielonogórska | ||
1 | Kmieca | ||
2 | Taczaka | ||
1 | Łukasińskiego | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Reduty Ordona | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zawadzkiego | |
Rondo Olszewskiego | |||
Tor Kolarski | |||
Goplana | |||
Kasyno | |||
Głębokie | |||
Jaworowa (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym