Rozkład jazdy linii 529
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Santocka (34031)
- Kierunek: Plac Rodła
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:25 | Godzina 0:25 | Godzina 1:25 | Godzina 3:45 | Godzina 4:29 |
23 | Godzina 23:25 |
---|---|
0 | Godzina 0:25 |
1 | Godzina 1:25 |
2 | |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:29 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:25 | Godzina 0:25 | Godzina 1:25 | Godzina 2:45 | Godzina 3:45 | Godzina 4:29 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:25 |
---|---|
0 | Godzina 0:25 |
1 | Godzina 1:25 |
2 | Godzina 2:45 |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:25 | Godzina 0:25 | Godzina 1:25 | Godzina 3:45 | Godzina 4:29 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:25 |
---|---|
0 | Godzina 0:25 |
1 | Godzina 1:25 |
2 | |
3 | Godzina 3:45 |
4 | Godzina 4:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Jaworowa | |||
Głębokie | |||
Kasyno | |||
Goplana | |||
Tor Kolarski | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zawadzkiego | |||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Reduty Ordona | ||
1 | Kleeberga | ||
1 | Łukasińskiego | ||
2 | Taczaka | ||
2 | Zielonogórska | ||
1 | Santocka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Ogrody „Santocka” | |
2 | 1 | Piękna | |
3 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
3 | 0 | Ku Słońcu | |
4 | 1 | Kwiatowa | |
5 | 1 | Wrocławska | |
6 | 1 | Krakowska – Rubież | |
7 | 1 | Poronińska | |
8 | 1 | Zielona | |
9 | 1 | Krakowska Uniwersytet | |
10 | 1 | Cukrowa Uniwersytet | |
11 | 1 | Cukrowa | |
13 | 2 | Reda | |
14 | 1 | Wierzbowa | |
15 | 1 | Białowieska | |
16 | 1 | Milczańska | |
17 | 1 | Dunikowskiego | |
18 | 1 | Starkiewicza | |
19 | 1 | Plac Szyrockiego | |
20 | 1 | Kusocińskiego | |
21 | 1 | Potulicka | |
22 | 1 | Sowińskiego | |
23 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
23 | 0 | Plac Zawiszy | |
24 | 1 | Brama Portowa | |
25 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
26 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym