Rozkład jazdy linii 531
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Wernyhory
-
Przystanek: Osiedle Słoneczne (85041)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:44 | Godzina 0:24 | Godzina 1:04 Godzina 1:44 | Godzina 2:24 | Godzina 3:04 | Godzina 4:09 Godzina 4:54 | ||
Ważny od 29.07.2023 |
23 | Godzina 23:44 |
---|---|
0 | Godzina 0:24 |
1 | Godzina 1:04 Godzina 1:44 |
2 | Godzina 2:24 |
3 | Godzina 3:04 |
4 | Godzina 4:09 Godzina 4:54 |
Ważny od 29.07.2023 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:44 | Godzina 0:24 | Godzina 1:04 Godzina 1:44 | Godzina 2:24 | Godzina 4:09 Godzina 4:54 | |||
Ważny od 29.07.2023 |
23 | Godzina 23:44 |
---|---|
0 | Godzina 0:24 |
1 | Godzina 1:04 Godzina 1:44 |
2 | Godzina 2:24 |
3 | |
4 | Godzina 4:09 Godzina 4:54 |
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wernyhory | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Łękno | ||
1 | Bogumiły | ||
1 | Piotra Skargi | ||
0 | Felczaka | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
1 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
1 | Celna | ||
0 | Energetyków | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Parnica | ||
2 | Merkatora | ||
1 | Basen Górniczy | ||
4 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Jasna | ||
1 | Jasna Osiedle | ||
1 | Lniana | ||
1 | Osiedle Słoneczne (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rondo Reagana | |
2 | 1 | Kolorowych Domów | |
3 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:13 Godzina 23:53 | Godzina 0:33 | Godzina 1:13 Godzina 1:53 | Godzina 2:53 | Godzina 3:43 | Godzina 4:23 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:13 Godzina 23:53 |
---|---|
0 | Godzina 0:33 |
1 | Godzina 1:13 Godzina 1:53 |
2 | Godzina 2:53 |
3 | Godzina 3:43 |
4 | Godzina 4:23 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:13 Godzina 23:53 | Godzina 0:33 | Godzina 1:13 | Godzina 2:53 | Godzina 3:43 | Godzina 4:23 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:13 Godzina 23:53 |
---|---|
0 | Godzina 0:33 |
1 | Godzina 1:13 |
2 | Godzina 2:53 |
3 | Godzina 3:43 |
4 | Godzina 4:23 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 85053
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Przelotowa | ||
1 | Lniana | ||
1 | Jasna Osiedle | ||
1 | Jasna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
0 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora | ||
1 | Parnica | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Energetyków | ||
0 | Celna | ||
1 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Plac Grunwaldzki | ||
1 | Plac Szarych Szeregów | ||
1 | Felczaka | ||
1 | Piotra Skargi | ||
1 | Bogumiły | ||
1 | Łękno | ||
1 | Wincentego Pola | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym