Rozkład jazdy linii 531
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Wernyhory
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 Godzina 23:55 | Godzina 0:35 | Godzina 1:15 Godzina 1:55 | Godzina 3:40 | Godzina 4:25 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 Godzina 23:55 | Godzina 0:35 | Godzina 1:15 Godzina 1:55 | Godzina 2:35 | Godzina 3:40 | Godzina 4:25 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 Godzina 23:55 |
---|---|
0 | Godzina 0:35 |
1 | Godzina 1:15 Godzina 1:55 |
2 | Godzina 2:35 |
3 | Godzina 3:40 |
4 | Godzina 4:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:15 Godzina 23:55 | Godzina 0:35 | Godzina 1:15 Godzina 1:55 | Godzina 3:40 | Godzina 4:25 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:15 Godzina 23:55 |
---|---|
0 | Godzina 0:35 |
1 | Godzina 1:15 Godzina 1:55 |
2 | |
3 | Godzina 3:40 |
4 | Godzina 4:25 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wernyhory | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Zajezdnia Pogodno (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Unii Lubelskiej | |
2 | 1 | Łękno | |
3 | 1 | Bogumiły | |
4 | 1 | Piotra Skargi | |
4 | 0 | Felczaka | |
5 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
6 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
7 | 1 | Plac Rodła | |
8 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
9 | 1 | Brama Portowa | |
11 | 2 | Wyszyńskiego | |
12 | 1 | Celna | |
12 | 0 | Energetyków | |
13 | 1 | Port Centralny | |
14 | 1 | Parnica | |
16 | 2 | Merkatora | |
17 | 1 | Basen Górniczy | |
21 | 4 | Hangarowa | |
22 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
23 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
24 | 1 | Bagienna | |
25 | 1 | Struga Zajezdnia | |
26 | 1 | Jasna | |
27 | 1 | Jasna Osiedle | |
28 | 1 | Lniana | |
29 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
30 | 1 | Rondo Reagana | |
31 | 1 | Kolorowych Domów | |
32 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym