Rozkład jazdy linii 532
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Łubinowa (85512)
- Kierunek: Osów lub Osiedle Arkońskie
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:34 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 | Godzina 3:21 | Godzina 4:04 |
23 | Godzina 23:34 |
---|---|
0 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 |
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:21 |
4 | Godzina 4:04 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:34 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 | Godzina 1:34 | Godzina 2:24 | Godzina 3:21 | Godzina 4:04 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:34 |
---|---|
0 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 |
1 | Godzina 1:34 |
2 | Godzina 2:24 |
3 | Godzina 3:21 |
4 | Godzina 4:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:34 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 | Godzina 2:24 | Godzina 3:21 | Godzina 4:04 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
23 | Godzina 23:34 |
---|---|
0 | Godzina 0:14 Godzina 0:54 |
1 | |
2 | Godzina 2:24 |
3 | Godzina 3:21 |
4 | Godzina 4:04 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Osiedle Arkońskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sanktuarium | |
2 | 1 | Wiosenna | |
3 | 1 | Struga Zajezdnia | |
4 | 1 | Bagienna | |
4 | 0 | Jaśminowa ZUS | |
5 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
6 | 1 | Hangarowa | |
10 | 4 | Basen Górniczy | |
11 | 1 | Merkatora | |
12 | 1 | Parnica | |
13 | 1 | Port Centralny | |
14 | 1 | Energetyków | |
14 | 0 | Celna | |
15 | 1 | Wyszyńskiego | |
17 | 2 | Brama Portowa | |
18 | 1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
19 | 1 | Plac Rodła | |
20 | 1 | Rayskiego | |
21 | 1 | Plac Witosa | |
21 | 0 | Lubomirskiego | |
22 | 1 | Kołłątaja | |
23 | 1 | Krasińskiego | |
25 | 2 | Krasińskiego Wiadukt | |
26 | 1 | Chopina | |
27 | 1 | Wiosny Ludów | |
Osiedle Arkońskie (przystanek końcowy) | |||
28 | 1 | Osiedle Arkońskie | |
29 | 1 | Podleśna | |
30 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
31 | 1 | Junacka | |
31 | 0 | Chorzowska | |
32 | 1 | Osów (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym