Rozkład jazdy linii 532
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Chopina (46441)
- Kierunek: Osów lub Osiedle Arkońskie
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:00 Godzina 0:40 | Godzina 1:20 | Godzina 3:47 | Godzina 4:30 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:00 Godzina 0:40 | Godzina 1:20 | Godzina 2:00 Godzina 2:50 | Godzina 3:47 | Godzina 4:30 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:00 Godzina 0:40 |
---|---|
1 | Godzina 1:20 |
2 | Godzina 2:00 Godzina 2:50 |
3 | Godzina 3:47 |
4 | Godzina 4:30 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:00 Godzina 0:40 | Godzina 1:20 | Godzina 2:50 | Godzina 3:47 | Godzina 4:30 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:00 Godzina 0:40 |
---|---|
1 | Godzina 1:20 |
2 | Godzina 2:50 |
3 | Godzina 3:47 |
4 | Godzina 4:30 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Osiedle Arkońskie”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
0 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora | ||
1 | Parnica | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Energetyków | ||
0 | Celna | ||
1 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Rayskiego | ||
1 | Plac Witosa | ||
0 | Lubomirskiego | ||
1 | Kołłątaja | ||
1 | Krasińskiego | ||
2 | Krasińskiego Wiadukt | ||
1 | Chopina (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wiosny Ludów | |
Osiedle Arkońskie (przystanek końcowy) | |||
2 | 1 | Osiedle Arkońskie | |
3 | 1 | Podleśna | |
4 | 1 | Ogrody „Skarbówka” | |
5 | 1 | Junacka | |
5 | 0 | Chorzowska | |
6 | 1 | Osów (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym