Rozkład jazdy linii 533
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Klombowa (70812)
- Kierunek: Dąbie Dworzec lub Zakłady Mięsne
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:56 | Godzina 4:08 Godzina 4:59 | ||||||
Ważny od 19.12.2023 |
0 | Godzina 0:56 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:08 Godzina 4:59 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Zakłady Mięsne”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klucz | |||
0 | Sucha | ||
1 | Rymarska | ||
1 | Tokarska | ||
0 | Transportowa | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy | ||
1 | Granitowa | ||
1 | Złota | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Sanatoryjna | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Emilii Gierczak | |
2 | 1 | Dąbie Dworzec | |
Letnia | |||
Zakłady Mięsne (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym