Rozkład jazdy linii 533
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:18 | Godzina 3:32 | Godzina 4:22 | |||||
Ważny od 19.12.2023 |
0 | Godzina 0:18 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:32 |
4 | Godzina 4:22 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Dworzec | |||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Bagienna | |
3 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
4 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 1 | Sanatoryjna | |
6 | 1 | Jezioro Szmaragdowe | |
7 | 1 | Grabowa | |
8 | 1 | Złota | |
9 | 1 | Granitowa | |
10 | 1 | Podjuchy | |
11 | 1 | Metalowa | |
12 | 1 | Podjuchy Dworzec | |
13 | 1 | Dmowskiego | |
14 | 1 | Transportowa | |
14 | 0 | Tokarska | |
15 | 1 | Rymarska | |
16 | 1 | Sucha | |
17 | 1 | Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym