Rozkład jazdy linii 533
Linia autobusowa nocna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:33 | Godzina 3:47 | Godzina 4:37 | |||||
Ważny od 19.12.2023 |
0 | Godzina 0:33 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:47 |
4 | Godzina 4:37 |
Ważny od 19.12.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dąbie Dworzec | |||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Gryfińska | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Sanatoryjna | ||
1 | Jezioro Szmaragdowe | ||
1 | Grabowa | ||
1 | Złota | ||
1 | Granitowa | ||
1 | Podjuchy | ||
1 | Metalowa | ||
1 | Podjuchy Dworzec | ||
1 | Dmowskiego | ||
1 | Transportowa | ||
0 | Tokarska | ||
1 | Rymarska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sucha | |
2 | 1 | Klucz (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym