Rozkład jazdy linii 534
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Wielgowo Borsucza
-
Przystanek: Zdunowo Dworzec (73611)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:40 | Godzina 3:29 |
0 | Godzina 0:40 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:29 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:40 | Godzina 3:29 | ||||||
Ważny od 23.05.2020 |
0 | Godzina 0:40 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:29 |
Ważny od 23.05.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wielgowo Borsucza | |||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
0 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Zdunowo Dworzec (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lutyków | |
2 | 1 | Drwali | |
3 | 1 | Stary Szlak | |
4 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
5 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
6 | 1 | Przylesie | |
7 | 1 | Płonia Most | |
8 | 1 | Uczniowska | |
8 | 0 | Przyszłości PEKAES | |
9 | 1 | Przyszłości | |
10 | 1 | Pyrzycka | |
11 | 1 | Śmierdnica | |
12 | 1 | Pyrzycka | |
14 | 2 | Przyszłości PEKAES | |
15 | 1 | Uczniowska | |
16 | 1 | Szosa Stargardzka | |
20 | 4 | Kijewo | |
21 | 1 | Jelenia | |
22 | 1 | Kalenicka | |
23 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
24 | 1 | Dąbska | |
25 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
26 | 1 | Rondo Reagana | |
27 | 1 | Kolorowych Domów | |
28 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym