Rozkład jazdy linii 534
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Wielgowo Borsucza
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:51 | Godzina 3:40 |
0 | Godzina 0:51 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:40 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:51 | Godzina 3:40 | ||||||
Ważny od 23.05.2020 |
0 | Godzina 0:51 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:40 |
Ważny od 23.05.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wielgowo Borsucza | |||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
0 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Płonia Most | ||
1 | Uczniowska | ||
0 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Przyszłości | ||
1 | Pyrzycka | ||
1 | Śmierdnica (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pyrzycka | |
3 | 2 | Przyszłości PEKAES | |
4 | 1 | Uczniowska | |
5 | 1 | Szosa Stargardzka | |
9 | 4 | Kijewo | |
10 | 1 | Jelenia | |
11 | 1 | Kalenicka | |
12 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
13 | 1 | Dąbska | |
14 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
15 | 1 | Rondo Reagana | |
16 | 1 | Kolorowych Domów | |
17 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym