Rozkład jazdy linii 534
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Osiedle Słoneczne kier. Wielgowo Borsucza
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:01 | Godzina 3:50 |
1 | Godzina 1:01 |
---|---|
2 | |
3 | Godzina 3:50 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:01 | Godzina 3:50 | ||||||
Ważny od 23.05.2020 |
1 | Godzina 1:01 |
---|---|
2 | |
3 | Godzina 3:50 |
Ważny od 23.05.2020 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wielgowo Borsucza | |||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
0 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Płonia Most | ||
1 | Uczniowska | ||
0 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Przyszłości | ||
1 | Pyrzycka | ||
1 | Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Uczniowska | ||
1 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo | ||
1 | Jelenia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kalenicka | |
2 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
3 | 1 | Dąbska | |
4 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
5 | 1 | Rondo Reagana | |
6 | 1 | Kolorowych Domów | |
7 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym