Rozkład jazdy linii 8
Linia tramwajowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Gałczyńskiego (12112)
- Kierunek: Zajezdnia Pogodno
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 22:02 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
22 | Godzina 22:02 |
---|---|
23 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 22:02 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
22 | Godzina 22:02 |
---|---|
23 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 20:31 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
20 | Godzina 20:31 |
---|---|
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 20:03 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
20 | Godzina 20:03 |
---|---|
21 | |
22 | |
23 | Godzina 23:02 Godzina 23:24 Godzina 23:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 22:32 | Godzina 23:18 Godzina 23:41 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
22 | Godzina 22:32 |
---|---|
23 | Godzina 23:18 Godzina 23:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- B
- Zjazd do zajezdni Pogodno
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
Turkusowa | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Hangarowa | ||
4 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora | ||
2 | Parnica | ||
2 | Port Centralny | ||
2 | Energetyków | ||
1 | Celna | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
3 | Plac Kościuszki | ||
Turzyn | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Wawrzyniaka | |||
Plac Gałczyńskiego (bieżący przystanek) | |||
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
2 | Sikorskiego | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
2 | Karola Miarki | ||
2 | Szkoła Salezjańska | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Kręta | ||
1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym