Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Plac Kościuszki (10441)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:20 Godzina 10:40 | Godzina 11:00 Godzina 11:20 Godzina 11:40 | Godzina 12:00 Godzina 12:20 Godzina 12:40 | Godzina 13:00 Godzina 13:20 Godzina 13:40 | Godzina 14:00 Godzina 14:20 Godzina 14:40 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 | Godzina 16:00 Godzina 16:20 Godzina 16:40 | Godzina 17:00 Godzina 17:20 Godzina 17:40 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:59 | Godzina 11:20 Godzina 11:40 | Godzina 12:00 Godzina 12:20 Godzina 12:40 | Godzina 13:00 Godzina 13:20 Godzina 13:40 | Godzina 14:00 Godzina 14:20 Godzina 14:40 | Godzina 15:00 Godzina 15:20 Godzina 15:40 | Godzina 16:00 Godzina 16:20 Godzina 16:40 | Godzina 17:00 Godzina 17:20 Godzina 17:40 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- A
- Od przystanku „Plac Rodła” zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wyzwolenia – ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Brama Portowa | |
5 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
7 | 2 | Filharmonia | |
9 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym