Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Międzyparkowa (37411)
- Kierunek: Zajezdnia Pogodno
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 19:26 | Godzina 22:49 | Godzina 23:03 Godzina 23:23 | |||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
19 | Godzina 19:26 |
---|---|
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:23 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 19:26 | Godzina 22:49 | Godzina 23:03 Godzina 23:23 | |||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
19 | Godzina 19:26 |
---|---|
20 | |
21 | |
22 | Godzina 22:49 |
23 | Godzina 23:03 Godzina 23:23 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 17:49 | Godzina 18:00 Godzina 18:14 Godzina 18:29 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
17 | Godzina 17:49 |
---|---|
18 | Godzina 18:00 Godzina 18:14 Godzina 18:29 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 17:44 | Godzina 18:04 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
17 | Godzina 17:44 |
---|---|
18 | Godzina 18:04 |
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 17:23 Godzina 17:43 | Godzina 18:03 | ||||||||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
17 | Godzina 17:23 Godzina 17:43 |
---|---|
18 | Godzina 18:03 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- F
- Zjazd do zajezdni Pogodno
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
2 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
2 | Sikorskiego | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Filharmonia | ||
2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) | ||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Międzyparkowa (bieżący przystanek) | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym