Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Gumieńce (20111)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:09 Godzina 10:29 Godzina 10:49 | Godzina 11:09 Godzina 11:29 Godzina 11:49 | Godzina 12:09 Godzina 12:29 Godzina 12:49 | Godzina 13:09 Godzina 13:29 Godzina 13:49 | Godzina 14:09 Godzina 14:29 Godzina 14:49 | Godzina 15:09 Godzina 15:29 Godzina 15:49 | Godzina 16:09 Godzina 16:29 Godzina 16:49 | Godzina 17:09 Godzina 17:29 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:49 | Godzina 11:09 Godzina 11:29 Godzina 11:49 | Godzina 12:09 Godzina 12:29 Godzina 12:49 | Godzina 13:09 Godzina 13:29 Godzina 13:49 | Godzina 14:09 Godzina 14:29 Godzina 14:49 | Godzina 15:09 Godzina 15:29 Godzina 15:49 | Godzina 16:09 Godzina 16:29 Godzina 16:49 | Godzina 17:09 Godzina 17:29 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- A
- Od przystanku „Plac Rodła” zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wyzwolenia – ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 20112
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Kwiatowa | |
10 | 9 | Ku Słońcu | |
11 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
13 | 2 | Karola Miarki | |
14 | 1 | Cmentarz Centralny | |
15 | 1 | Osiedle Akademickie | |
17 | 2 | Sikorskiego | |
19 | 2 | Plac Kościuszki | |
22 | 3 | Brama Portowa | |
24 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
26 | 2 | Filharmonia | |
28 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym