Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Szkoła Salezjańska (20513)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:13 Godzina 10:33 Godzina 10:53 | Godzina 11:13 Godzina 11:33 Godzina 11:53 | Godzina 12:13 Godzina 12:33 Godzina 12:53 | Godzina 13:13 Godzina 13:33 Godzina 13:53 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 | Godzina 15:13 Godzina 15:33 Godzina 15:53 | Godzina 16:13 Godzina 16:33 Godzina 16:53 | Godzina 17:13 Godzina 17:33 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:53 | Godzina 11:13 Godzina 11:33 Godzina 11:53 | Godzina 12:13 Godzina 12:33 Godzina 12:53 | Godzina 13:13 Godzina 13:33 Godzina 13:53 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 | Godzina 15:13 Godzina 15:33 Godzina 15:53 | Godzina 16:13 Godzina 16:33 Godzina 16:53 | Godzina 17:13 Godzina 17:33 | ||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- A
- Od przystanku „Plac Rodła” zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wyzwolenia – ul. Niemierzyńską – ul. Arkońską – al. Wojska Polskiego
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
1 | Kwiatowa | ||
9 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Karola Miarki | |
3 | 1 | Cmentarz Centralny | |
4 | 1 | Osiedle Akademickie | |
6 | 2 | Sikorskiego | |
8 | 2 | Plac Kościuszki | |
11 | 3 | Brama Portowa | |
13 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
15 | 2 | Filharmonia | |
17 | 2 | Plac Rodła (przystanek końcowy) | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Rayskiego | |||
Plac Witosa | |||
Lubomirskiego | |||
Kołłątaja | |||
Krasińskiego | |||
Muzeum Techniki | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Wszystkich Świętych | |||
Arkońska Szpital | |||
Tatrzańska | |||
Wojciechowskiego | |||
Las Arkoński | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Międzyparkowa | |||
Rondo Olszewskiego | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym