Rozkład jazdy linii 10
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 9:49 | Godzina 10:09 Godzina 10:31 Godzina 10:51 | Godzina 11:11 Godzina 11:31 Godzina 11:51 | Godzina 12:11 Godzina 12:31 Godzina 12:51 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 Godzina 13:51 | Godzina 14:11 Godzina 14:31 Godzina 14:51 | Godzina 15:11 Godzina 15:31 Godzina 15:51 | Godzina 16:11 Godzina 16:31 Godzina 16:51 | Godzina 17:11 | |||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 10:24 Godzina 10:47 | Godzina 11:03 Godzina 11:11 Godzina 11:31 Godzina 11:51 | Godzina 12:11 Godzina 12:31 Godzina 12:51 | Godzina 13:11 Godzina 13:31 Godzina 13:51 | Godzina 14:11 Godzina 14:31 Godzina 14:51 | Godzina 15:11 Godzina 15:31 Godzina 15:51 | Godzina 16:11 Godzina 16:31 Godzina 16:51 | |||||||||||||
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Rondo Olszewskiego | |||
Międzyparkowa | |||
Stadion „Arkonia” | |||
Las Arkoński | |||
Wojciechowskiego | |||
Arkońska Szpital | |||
Wszystkich Świętych | |||
Niemierzyńska Technopark | |||
Muzeum Techniki | |||
Krasińskiego | |||
Kołłątaja | |||
Lubomirskiego | |||
Plac Witosa | |||
Rayskiego | |||
Plac Rodła | |||
Plac Rodła | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
4 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
7 | 3 | Plac Kościuszki | |
9 | 2 | Sikorskiego | |
10 | 1 | Osiedle Akademickie | |
11 | 1 | Cmentarz Centralny | |
13 | 2 | Karola Miarki | |
15 | 2 | Szkoła Salezjańska | |
16 | 1 | Ku Słońcu | |
17 | 1 | Kręta | |
18 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym