Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Strzelecka (17611)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze lub Osiedle Kaliny
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Osiedle Kaliny”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Derdowskiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody | ||
2 | Piastów | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Strzelecka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jagiellońska Szpital | |
3 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
5 | 2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (przystanek końcowy) | |||
7 | 2 | Derdowskiego | |
8 | 1 | Kutrzeby | |
9 | 1 | Taczaka | |
12 | 3 | Łukasińskiego | |
13 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym