Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:45 | Godzina 9:05 Godzina 9:25 Godzina 9:45 | Godzina 10:05 Godzina 10:25 Godzina 10:45 | Godzina 11:05 Godzina 11:25 Godzina 11:45 | Godzina 12:05 Godzina 12:25 Godzina 12:45 | Godzina 13:05 Godzina 13:25 Godzina 13:45 | Godzina 14:05 Godzina 14:25 Godzina 14:45 | Godzina 15:05 Godzina 15:25 Godzina 15:45 | Godzina 16:05 Godzina 16:25 Godzina 16:45 | Godzina 17:05 Godzina 17:25 Godzina 17:45 | Godzina 18:05 Godzina 18:25 | |||||||||
Ważny od 28.10.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
1 | Łukasińskiego (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Kutrzeby | |
6 | 3 | Osiedle Kaliny | |
7 | 1 | Witkiewicza Szkoła | |
9 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
11 | 2 | Jagiellońska Szpital | |
12 | 1 | Strzelecka | |
14 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
15 | 1 | Piastów | |
18 | 3 | Plac Zamenhofa | |
19 | 1 | Plac Lotników | |
21 | 2 | Plac Rodła | |
22 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym