Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:27 Godzina 8:47 | Godzina 9:07 Godzina 9:27 Godzina 9:47 | Godzina 10:07 Godzina 10:27 Godzina 10:47 | Godzina 11:07 Godzina 11:27 Godzina 11:47 | Godzina 12:07 Godzina 12:27 Godzina 12:47 | Godzina 13:07 Godzina 13:27 Godzina 13:47 | Godzina 14:07 Godzina 14:27 Godzina 14:47 | Godzina 15:07 Godzina 15:27 Godzina 15:47 | Godzina 16:07 Godzina 16:27 Godzina 16:47 | Godzina 17:07 Godzina 17:27 Godzina 17:47 | Godzina 18:07 | |||||||||
Ważny od 28.10.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody | ||
2 | Piastów | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Strzelecka | ||
1 | Jagiellońska Szpital | ||
2 | Świętego Jana Bosko | ||
2 | Witkiewicza Szkoła | ||
Osiedle Kaliny (przystanek końcowy) | |||
2 | Derdowskiego | ||
1 | Kutrzeby | ||
1 | Taczaka (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Łukasińskiego | |
4 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym