Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Kutrzeby (37011)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 8:26 Godzina 8:46 | Godzina 9:06 Godzina 9:26 Godzina 9:46 | Godzina 10:06 Godzina 10:26 Godzina 10:46 | Godzina 11:06 Godzina 11:26 Godzina 11:46 | Godzina 12:06 Godzina 12:26 Godzina 12:46 | Godzina 13:06 Godzina 13:26 Godzina 13:46 | Godzina 14:06 Godzina 14:26 Godzina 14:46 | Godzina 15:06 Godzina 15:26 Godzina 15:46 | Godzina 16:06 Godzina 16:26 Godzina 16:46 | Godzina 17:06 Godzina 17:26 Godzina 17:46 | Godzina 18:06 | |||||||||
Ważny od 28.10.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody | ||
2 | Piastów | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Strzelecka | ||
1 | Jagiellońska Szpital | ||
2 | Świętego Jana Bosko | ||
2 | Witkiewicza Szkoła | ||
Osiedle Kaliny (przystanek końcowy) | |||
2 | Derdowskiego | ||
1 | Kutrzeby (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Taczaka | |
4 | 3 | Łukasińskiego | |
5 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym