Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Piastów (11841)
- Kierunek: Plac Rodła
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zakłady Piekarnicze | |||
1 | Łukasińskiego | ||
3 | Kutrzeby | ||
3 | Osiedle Kaliny | ||
1 | Witkiewicza Szkoła | ||
2 | Świętego Jana Bosko | ||
2 | Jagiellońska Szpital | ||
1 | Strzelecka | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
1 | Piastów (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Zamenhofa | |
4 | 1 | Plac Lotników | |
6 | 2 | Plac Rodła | |
7 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym