Rozkład jazdy linii 86
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Bohaterów Warszawy (11921)
- Kierunek: Zakłady Piekarnicze lub Osiedle Kaliny
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do pętli „Osiedle Kaliny”
- c
- Kurs tylko do przystanku „Derdowskiego”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
3 | Świętego Wojciecha | ||
3 | Plac Zgody | ||
2 | Piastów | ||
2 | Bohaterów Warszawy (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Strzelecka | |
3 | 1 | Jagiellońska Szpital | |
5 | 2 | Świętego Jana Bosko | |
7 | 2 | Witkiewicza Szkoła | |
Osiedle Kaliny (przystanek końcowy) | |||
9 | 2 | Derdowskiego | |
10 | 1 | Kutrzeby | |
11 | 1 | Taczaka | |
14 | 3 | Łukasińskiego | |
15 | 1 | Zakłady Piekarnicze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym