Rozkład jazdy linii 88
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Gumieńce (20121)
- Kierunek: Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 20131
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Okulickiego | |||
1 | Głogowska | ||
1 | Jagodowa | ||
2 | Kwiatowa | ||
Gumieńce (bieżący przystanek) | |||
1 | Gumieńce | ||
2 | Polskich Marynarzy | ||
1 | Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym