Rozkład jazdy linii 88
Linia autobusowa dzienna zwykła
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Gumieńce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Maczka (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Osiedle Kapitanów | |
3 | 2 | Hrubieszowska | |
5 | 2 | Gumieńce | |
6 | 1 | Kwiatowa | |
8 | 2 | Jagodowa | |
9 | 1 | Głogowska | |
10 | 1 | Okulickiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym