Rozkład jazdy linii 88
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Głogowska (28921)
- Kierunek: Maczka
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Okulickiego | |||
1 | Głogowska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Jagodowa | |
3 | 2 | Kwiatowa | |
Gumieńce | |||
4 | 1 | Gumieńce | |
6 | 2 | Polskich Marynarzy | |
7 | 1 | Maczka (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym