Rozkład jazdy linii 536
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Dobra Wiklinowa (99512)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:21 | |||||||
Ważny od 24.04.2018 |
1 | Godzina 1:21 |
---|---|
Ważny od 24.04.2018 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Grzepnica | |||
1 | Grzepnica Alabastrowa | ||
2 | Dobra Oliwkowa | ||
1 | Dobra Stokrotki | ||
1 | Dobra Rondo | ||
1 | Dobra Wiklinowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Dobra Lazurowa | |
6 | 4 | Dołuje Makowa | |
7 | 1 | Dołuje | |
8 | 1 | Dołuje Kościół | |
10 | 2 | Dołuje Perkoza | |
11 | 1 | Kościno Sowy | |
13 | 2 | Kościno | |
15 | 2 | Kościno Sowy | |
16 | 1 | Dołuje Perkoza | |
18 | 2 | Dołuje Kościół | |
19 | 1 | Dołuje | |
21 | 2 | Skarbimierzyce | |
22 | 1 | Mierzyn Wichrowa | |
23 | 1 | Mierzyn Wspólna | |
24 | 1 | Mierzyn Grafitowa | |
25 | 1 | Mierzyn | |
26 | 1 | Mierzyn Spółdzielców | |
27 | 1 | Hrubieszowska | |
29 | 2 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym