Rozkład jazdy linii 9
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Potulicka (23123)
- Kierunek: Głębokie
Objaśnienia:
- B
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Pogodno”
- G
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez pl. Rodła – ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Dubois | |||
Parkowa | |||
Matejki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Potulicka (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Sowińskiego | |
3 | 2 | Plac Zawiszy | |
Brama Portowa | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
Dubois | |||
Antosiewicza | |||
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
5 | 2 | Brama Portowa | |
7 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
10 | 3 | Plac Kościuszki | |
12 | 2 | Turzyn | |
14 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
16 | 2 | Wawrzyniaka | |
18 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
20 | 2 | Bogumiły | |
22 | 2 | Łękno | |
25 | 3 | Unii Lubelskiej | |
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
27 | 2 | Zajezdnia Pogodno | |
28 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
29 | 1 | Tor Kolarski | |
30 | 1 | Goplana | |
30 | 0 | Kasyno | |
32 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym