Rozkład jazdy linii 9
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Zajezdnia Pogodno (31211)
- Kierunek: Potulicka
Objaśnienia:
- G
- Kurs tylko do przystanku „Bogumiły” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez pl. Rodła – ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 31214
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 19.03.2024 (wtorek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
1 | Kasyno | ||
0 | Goplana | ||
1 | Tor Kolarski | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
Zajezdnia Pogodno (bieżący przystanek) | |||
2 | Unii Lubelskiej | ||
3 | Łękno | ||
3 | Bogumiły | ||
2 | Plac Gałczyńskiego | ||
2 | Wawrzyniaka | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Turzyn | ||
2 | Plac Kościuszki | ||
3 | Brama Portowa | ||
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Dubois | |||
Parkowa | |||
Matejki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
2 | Plac Zawiszy | ||
2 | Sowińskiego | ||
1 | Potulicka (przystanek końcowy) | ||
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
Dubois | |||
Antosiewicza | |||
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym