Rozkład jazdy linii 9
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Zajezdnia Pogodno (31215)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Dubois | |||
Parkowa | |||
Matejki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Felczaka | |||
Piotra Skargi | |||
Potulicka | |||
1 | Sowińskiego | ||
2 | Plac Zawiszy | ||
Brama Portowa | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
Dubois | |||
Antosiewicza | |||
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) | |||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
3 | Plac Kościuszki | ||
2 | Turzyn | ||
2 | Bohaterów Warszawy | ||
2 | Wawrzyniaka | ||
2 | Plac Gałczyńskiego | ||
2 | Bogumiły | ||
2 | Łękno | ||
3 | Unii Lubelskiej | ||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
2 | Zajezdnia Pogodno (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
2 | 1 | Tor Kolarski | |
3 | 1 | Goplana | |
3 | 0 | Kasyno | |
5 | 2 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym