Rozkład jazdy linii 9
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Kasyno (31613)
- Kierunek: Potulicka
Objaśnienia:
- B
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Pogodno”
- G
- Kurs tylko do przystanku „Bogumiły” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez pl. Rodła – ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- 00
- Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
1 | Kasyno (bieżący przystanek) | ||
0 | 0 | Goplana | |
1 | 1 | Tor Kolarski | |
2 | 1 | Rondo Olszewskiego | |
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
3 | 1 | Zajezdnia Pogodno | |
Zajezdnia Pogodno | |||
5 | 2 | Unii Lubelskiej | |
8 | 3 | Łękno | |
11 | 3 | Bogumiły | |
13 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
15 | 2 | Wawrzyniaka | |
17 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
19 | 2 | Turzyn | |
21 | 2 | Plac Kościuszki | |
24 | 3 | Brama Portowa | |
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Dubois | |||
Parkowa | |||
Matejki | |||
Plac Rodła | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
26 | 2 | Plac Zawiszy | |
28 | 2 | Sowińskiego | |
29 | 1 | Potulicka (przystanek końcowy) | |
Piotra Skargi | |||
Felczaka | |||
Plac Szarych Szeregów | |||
Plac Grunwaldzki | |||
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
Dubois | |||
Antosiewicza | |||
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym