Rozkład jazdy linii 535
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
-
Przystanek: Łęgi Skrzyżowanie (98612)
- Kierunek: Klonowica Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:51 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 1:51 | |||||||
Ważny od 29.07.2023 |
1 | Godzina 1:51 |
---|---|
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Stolec | |||
1 | Stolec Górka | ||
6 | Rzędziny Szkoła | ||
1 | Rzędziny | ||
3 | Łęgi Skrzyżowanie (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Łęgi Wieś | |
3 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
4 | 1 | Łęgi Zachodnia | |
6 | 2 | Buk Boisko | |
7 | 1 | Buk Kościół | |
8 | 1 | Buk Skrzyżowanie | |
10 | 2 | Dobra Konwaliowa | |
11 | 1 | Dobra Sportowa | |
12 | 1 | Dobra Rondo | |
13 | 1 | Dobra Przytulna | |
15 | 2 | Dobra Spacerowa | |
16 | 1 | Dobra MZAZ | |
17 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
18 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
19 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
20 | 1 | Wołczkowo Słoneczna | |
22 | 2 | Bezrzecze | |
23 | 1 | Bezrzecze Koralowa | |
24 | 1 | Zaściankowa | |
24 | 0 | Rozmarynowa | |
25 | 1 | Wronia | |
26 | 1 | Żyzna | |
26 | 0 | Modra | |
27 | 1 | Krzekowo Kościół | |
28 | 1 | Krzekowo | |
29 | 1 | Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym