Rozkład jazdy linii 535
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
- przeniesiony przystanek – Bezrzecze kier. Wołczkowo Słoneczna
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:37 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:37 | |||||||
Ważny od 29.07.2023 |
0 | Godzina 0:37 |
---|---|
Ważny od 29.07.2023 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Klonowica Zajezdnia | |||
1 | Wernyhory | ||
1 | Żołnierska | ||
1 | Krzekowo | ||
1 | Krzekowo Kościół | ||
1 | Modra | ||
0 | Żyzna | ||
1 | Wronia | ||
1 | Rozmarynowa (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zaściankowa | |
2 | 1 | Bezrzecze Koralowa | |
3 | 1 | Bezrzecze | |
5 | 2 | Wołczkowo Słoneczna | |
6 | 1 | Wołczkowo Kościół | |
7 | 1 | Wołczkowo Piaskowa | |
8 | 1 | Wołczkowo Łąkowa | |
9 | 1 | Dobra MZAZ | |
10 | 1 | Dobra Lawendowa | |
11 | 1 | Dobra Spacerowa | |
13 | 2 | Dobra Rondo | |
14 | 1 | Dobra Sportowa | |
15 | 1 | Dobra Konwaliowa | |
17 | 2 | Buk Skrzyżowanie | |
18 | 1 | Buk Kościół | |
19 | 1 | Buk Boisko | |
21 | 2 | Łęgi Zachodnia | |
22 | 1 | Łęgi Skrzyżowanie | |
23 | 1 | Łęgi Wieś | |
25 | 2 | Łęgi Skrzyżowanie | |
28 | 3 | Rzędziny | |
29 | 1 | Rzędziny Szkoła | |
35 | 6 | Stolec Górka | |
37 | 2 | Stolec (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym