Rozkład jazdy linii 72
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Plac Słowiański (71122)
- Kierunek: Śmierdnica lub Jezierzyce
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:14 Godzina 5:44 | Godzina 6:14 Godzina 6:44 | Godzina 7:14 Godzina 7:44 | Godzina 8:14 | Godzina 9:14 | Godzina 10:14 | Godzina 11:14 | Godzina 12:14 | Godzina 13:14 Godzina 13:44 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 | Godzina 16:14 Godzina 16:44 | Godzina 17:14 Godzina 17:44 | Godzina 18:44 | Godzina 19:44 | Godzina 20:44 | Godzina 21:44 | Godzina 22:44 | ||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:14 Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:14 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | Godzina 12:14 |
13 | Godzina 13:14 Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:14 Godzina 16:44 |
17 | Godzina 17:14 Godzina 17:44 |
18 | Godzina 18:44 |
19 | Godzina 19:44 |
20 | Godzina 20:44 |
21 | Godzina 21:44 |
22 | Godzina 22:44 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:44 | Godzina 6:44 | Godzina 7:44 | Godzina 9:14 | Godzina 10:14 | Godzina 11:14 | Godzina 12:14 | Godzina 13:14 | Godzina 14:14 | Godzina 15:14 | Godzina 16:14 | Godzina 17:14 | ||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:44 |
---|---|
6 | Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:44 |
8 | |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | Godzina 12:14 |
13 | Godzina 13:14 |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:14 |
16 | Godzina 16:14 |
17 | Godzina 17:14 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:14 | Godzina 8:14 | Godzina 9:14 | Godzina 10:14 | Godzina 11:14 | Godzina 13:14 | Godzina 14:14 | Godzina 15:14 | ||||||||||||
Ważny od 01.10.2018 |
7 | Godzina 7:14 |
---|---|
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:14 |
10 | Godzina 10:14 |
11 | Godzina 11:14 |
12 | |
13 | Godzina 13:14 |
14 | Godzina 14:14 |
15 | Godzina 15:14 |
Ważny od 01.10.2018 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jezierzyce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Plac Słowiański (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Letnia | |
3 | 2 | Pomorska | |
6 | 3 | Kijewo | |
10 | 4 | Balińskiego | |
11 | 1 | Trzcinowa | |
12 | 1 | Rondo Osiedlowców | |
13 | 1 | Piaseczna Szkoła | |
15 | 2 | Pyrzycka | |
16 | 1 | Śmierdnica (przystanek końcowy) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym