Rozkład jazdy linii 72
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Letnia (74911)
- Kierunek: Śmierdnica lub Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:15 Godzina 5:45 | Godzina 6:15 Godzina 6:45 | Godzina 7:15 Godzina 7:45 | Godzina 8:15 | Godzina 9:15 | Godzina 10:15 | Godzina 11:15 | Godzina 12:15 | Godzina 13:15 Godzina 13:45 | Godzina 14:15 Godzina 14:45 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 | Godzina 16:15 Godzina 16:45 | Godzina 17:15 Godzina 17:45 | Godzina 18:45 | Godzina 19:45 | Godzina 20:45 | Godzina 21:45 | Godzina 22:45 | ||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:15 Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:15 Godzina 7:45 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:15 Godzina 13:45 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:45 |
15 | Godzina 15:15 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:15 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | Godzina 19:45 |
20 | Godzina 20:45 |
21 | Godzina 21:45 |
22 | Godzina 22:45 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:45 | Godzina 7:45 | Godzina 9:15 | Godzina 10:15 | Godzina 11:15 | Godzina 12:15 | Godzina 13:15 | Godzina 14:15 | Godzina 15:15 | Godzina 16:15 | Godzina 17:15 | ||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:45 |
7 | Godzina 7:45 |
8 | |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:15 |
14 | Godzina 14:15 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:15 |
17 | Godzina 17:15 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:15 | Godzina 8:15 | Godzina 9:15 | Godzina 10:15 | Godzina 11:15 | Godzina 13:15 | Godzina 14:15 | Godzina 15:15 | ||||||||||||
Ważny od 01.10.2018 |
7 | Godzina 7:15 |
---|---|
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | |
13 | Godzina 13:15 |
14 | Godzina 14:15 |
15 | Godzina 15:15 |
Ważny od 01.10.2018 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jezierzyce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Letnia (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pomorska | |
5 | 3 | Kijewo | |
9 | 4 | Balińskiego | |
10 | 1 | Trzcinowa | |
11 | 1 | Rondo Osiedlowców | |
12 | 1 | Piaseczna Szkoła | |
14 | 2 | Pyrzycka | |
15 | 1 | Śmierdnica (przystanek końcowy) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym