Rozkład jazdy linii 72
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Śmierdnica (81612)
- Kierunek: Jezierzyce
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 6:29 Godzina 6:59 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 | Godzina 8:29 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 | Godzina 17:00 Godzina 17:29 Godzina 17:59 | ||||||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:29 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:29 Godzina 7:59 |
8 | Godzina 8:29 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:00 Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:00 Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:00 Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:00 Godzina 17:29 Godzina 17:59 |
Ważny od 01.07.2020 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jezierzyce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Letnia | ||
2 | Pomorska | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Balińskiego | ||
1 | Trzcinowa | ||
1 | Rondo Osiedlowców | ||
1 | Piaseczna Szkoła | ||
2 | Pyrzycka | ||
1 | Śmierdnica (przystanek końcowy) | ||
Śmierdnica (bieżący przystanek) | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym