Rozkład jazdy linii 72
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Piaseczna Szkoła (88611)
- Kierunek: Śmierdnica lub Jezierzyce
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 Godzina 5:56 | Godzina 6:26 Godzina 6:56 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 | Godzina 8:26 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 | Godzina 18:56 | Godzina 19:56 | Godzina 20:56 | Godzina 21:56 | Godzina 22:56 | ||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:26 Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:26 Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:26 Godzina 7:56 |
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:27 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:27 Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:27 Godzina 15:57 |
16 | Godzina 16:27 Godzina 16:57 |
17 | Godzina 17:26 Godzina 17:56 |
18 | Godzina 18:56 |
19 | Godzina 19:56 |
20 | Godzina 20:56 |
21 | Godzina 21:56 |
22 | Godzina 22:56 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:56 | Godzina 6:56 | Godzina 7:56 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 12:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:26 | Godzina 15:26 | Godzina 16:26 | Godzina 17:26 | ||||||||
Ważny od 01.07.2020 |
5 | Godzina 5:56 |
---|---|
6 | Godzina 6:56 |
7 | Godzina 7:56 |
8 | |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:26 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:26 |
17 | Godzina 17:26 |
Ważny od 01.07.2020 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:26 | Godzina 8:26 | Godzina 9:26 | Godzina 10:26 | Godzina 11:26 | Godzina 13:26 | Godzina 14:26 | Godzina 15:26 | ||||||||||||
Ważny od 01.10.2018 |
7 | Godzina 7:26 |
---|---|
8 | Godzina 8:26 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:26 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:26 |
15 | Godzina 15:26 |
Ważny od 01.10.2018 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Jezierzyce”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Letnia | ||
2 | Pomorska | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Balińskiego | ||
1 | Trzcinowa | ||
1 | Rondo Osiedlowców | ||
1 | Piaseczna Szkoła (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pyrzycka | |
3 | 1 | Śmierdnica (przystanek końcowy) | |
Śmierdnica | |||
Topolowa Stadion | |||
Topolowa | |||
Jezierzyce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym