Rozkład jazdy linii 96
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Załom Szkoła (72211)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:42 | Godzina 6:08 Godzina 6:38 | Godzina 7:08 Godzina 7:38 | Godzina 8:08 Godzina 8:38 | Godzina 9:08 Godzina 9:38 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 | Godzina 16:08 Godzina 16:38 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 | Godzina 19:33 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 | Godzina 21:32 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 27.02.2023 |
5 | Godzina 5:42 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:38 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:08 Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:08 Godzina 17:38 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:53 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 27.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:33 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 | Godzina 11:33 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 | Godzina 13:33 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | Godzina 15:33 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 | Godzina 17:33 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 | Godzina 21:32 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:13 Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:13 Godzina 12:53 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:13 Godzina 16:53 |
17 | Godzina 17:33 |
18 | Godzina 18:13 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:32 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 | Godzina 7:32 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 | Godzina 9:32 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 | Godzina 11:32 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 | Godzina 13:32 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 | Godzina 15:32 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 | Godzina 17:32 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 | Godzina 19:32 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 | Godzina 21:32 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:32 |
---|---|
6 | Godzina 6:12 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:12 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:12 Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:32 |
12 | Godzina 12:12 Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:32 |
14 | Godzina 14:12 Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:12 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:12 Godzina 18:52 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:12 Godzina 20:52 |
21 | Godzina 21:32 |
22 | Godzina 22:12 Godzina 22:52 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Wolińska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Załom Parkowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Kablowa | ||
1 | Załom Szkoła (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym