Rozkład jazdy linii 96
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Lubczyńska (75612)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe lub Załom Leśna
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 | Godzina 8:02 Godzina 8:32 | Godzina 9:02 Godzina 9:32 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 | Godzina 19:27 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 27.02.2023 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:02 Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:32 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:02 Godzina 14:32 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:32 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:02 Godzina 17:32 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:47 |
19 | Godzina 19:27 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 |
Ważny od 27.02.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:27 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 | Godzina 13:27 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 | Godzina 15:27 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:07 Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:27 |
14 | Godzina 14:07 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:27 |
16 | Godzina 16:07 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:07 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 |
Ważny od 19.12.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:26 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 | Godzina 7:26 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 | Godzina 9:26 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 | Godzina 11:26 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 | Godzina 13:26 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 | Godzina 15:26 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 | Godzina 17:26 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 | Godzina 19:26 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 | Godzina 21:26 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 | ||
Ważny od 19.12.2023 |
5 | Godzina 5:26 |
---|---|
6 | Godzina 6:06 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:26 |
8 | Godzina 8:06 Godzina 8:46 |
9 | Godzina 9:26 |
10 | Godzina 10:06 Godzina 10:46 |
11 | Godzina 11:26 |
12 | Godzina 12:06 Godzina 12:46 |
13 | Godzina 13:26 |
14 | Godzina 14:06 Godzina 14:46 |
15 | Godzina 15:26 |
16 | Godzina 16:06 Godzina 16:46 |
17 | Godzina 17:26 |
18 | Godzina 18:06 Godzina 18:46 |
19 | Godzina 19:26 |
20 | Godzina 20:06 Godzina 20:46 |
21 | Godzina 21:26 |
22 | Godzina 22:06 Godzina 22:46 |
Ważny od 19.12.2023 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Załom Leśna”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
1 | Warmińska | ||
1 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Wolińska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Lubczyńska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Załom Parkowa | |
3 | 2 | Załom Kościół | |
5 | 2 | Kablowa | |
6 | 1 | Załom Szkoła | |
9 | 3 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym