mPay — bilet na telefon komórkowy

Za pośrednictwem aplikacji mPay można zakupić bilety czasowe oraz okresowe — normalne i ulgowe, a także bilet seniora, aktywizujący bezrobotnych czy rodzinny weekendowy. Ceny biletów ZDiTM kupowanych przez aplikację są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Zainstaluj aplikację mPay

Zeskanuj kod QR lub w przeglądarce internetowej w telefonie wejdź na app.mpay.pl (Google Play, AppStore, AppGallery), zainstaluj aplikację i zarejestruj swoje konto.

Zadbaj o środki na płatności

Zasil swoją elektroniczną portmonetkę mPay środkami pieniężnymi np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta.

procedura zasilania konta w aplikacji mPay

Portmonetkę można doładować bezpośrednio w aplikacji: Zakładka MOJE FINANSE → Zasil → Wybór dogodnej metody, np. szybki przelew lub zakładając konto na portalu użytkownika.

Kupuj wygodnie bilety w swoim telefonie

Zakup biletu trwa zaledwie kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Korzystając z aplikacji mobilnej nie musimy szukać biletomatu czy punktu sprzedaży oraz czekać w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie. Bilet możemy zakupić tuż przed wejściem do pojazdu – pojawi się w zakładce Moje Bilety natychmiast po zatwierdzeniu płatności.

Jak zakupić bilet jednorazowy?

procedura zakupu biletu jednorazowego w aplikacji mPay – część 1 procedura zakupu biletu jednorazowego w aplikacji mPay – część 2
  1. Na ekranie głównym wybierz kafelek „Komunikacja miejska”.
  2. Wybierz z listy miasto Szczecin.
  3. Wybierz rodzaj biletu, np. normalny → czasowy → linie zwykłe.
  4. Wybierz typ biletu, np. 15-minutowy.
  5. Wybierz metodę płatności i potwierdź swój zakup.

Jak okazać bilet do kontroli?

ekran kontroli biletów w aplikacji mPay
  1. Na ekranie głównym wejdź w zakładkę „Moje bilety”.
  2. Z listy aktywnych biletów wybierz bilet będący przedmiotem kontroli.

Jak zakupić bilet okresowy?

Instrukcja zakupu biletu okresowego w aplikacji mPay (format PDF; 1,5 MiB)
przewiń do góry