×

PL — język polski
EN — English language
DE — deutsche Sprache
UK — українська мова

Show this page in English

Міські маршрути

Клацніть номер маршруту, щоб відкрити його розкладу руху.

Денні трамвайні маршрути звичайні

1 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
Plac Gałczyńskiego<—>Potulicka
Wawrzyniaka — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa (у зворотньому напрямку: plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka) — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
Курсує 19.10.2019.
2 Dworzec Niebuszewo<—>Turkusowa
Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka (у зворотньому напрямку: Asnyka — Orzeszkowej) — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
3 Wojciechowskiego<—>Pomorzany
Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — Dworcowa — Nowa — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
4 Krzekowo<—>Pomorzany
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Jagiellońska — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
5 Krzekowo<—>Stocznia Szczecińska
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Jagiellońska — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkowa — Dubois — Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika)
6 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska
7 Krzekowo<—>Turkusowa
Żołnierska — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
8 Gumieńce<—>Turkusowa
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (у зворотньому напрямку: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa
9 Głębokie<—>Potulicka
aleja Wojska Polskiego — Wawrzyniaka — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
Plac Gałczyńskiego<—>Potulicka
Wawrzyniaka — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa (у зворотньому напрямку: plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — aleja Bohaterów Warszawy — Mickiewicza — Wawrzyniaka) — aleja Niepodległości — 3 Maja — Narutowicza — Potulicka
Курсує 19.10.2019.
10 Gumieńce<—>Wojciechowskiego
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (у зворотньому напрямку: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska
11 Ludowa<—>Pomorzany
Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska
12 Dworzec Niebuszewo<—>Pomorzany
Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka (у зворотньому напрямку: Asnyka — Orzeszkowej) — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska

Денні трамвайні маршрути замінні

16 Gocław<—>Pomorzany
Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Druckiego-Lubeckiego — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Dubois — Parkowa — Malczewskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska

Денні трамвайні маршрути спеціальні

14 Gumieńce<—>Filharmonia
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (у зворотньому напрямку: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego)
15 Gumieńce<—>Dworzec Niebuszewo
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (у зворотньому напрямку: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
20 Filharmonia<—>Turkusowa
Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (у зворотньому напрямку: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Hangarowa — Jaśminowa

Денні трамвайні маршрути туристичні

0 Курсує в кожну неділю в липні та серпні.
Dworzec Główny—>Dworzec Główny
Kolumba — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Niemierzyńska — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Smolańska — Chmielewskiego — Kolumba
Круговий маршрут.

Денні автобусні маршрути звичайні

51 Kołłątaja<—>Osów
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska
Kołłątaja<—>Głębokie
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Chorzowska — Miodowa
52 Tkacka<—>Wyspa Pucka
Tkacka — Grodzka — Sołtysia — Wyszyńskiego (у зворотньому напрямку: Wyszyńskiego — Tkacka) — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Kanał Parnicki — Marynarska
53 Stocznia Szczecińska<—>Pomorzany Dobrzyńska
Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (у зворотньому напрямку: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Wierzbowa — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (у зворотньому напрямку: Dobrzyńska — Budziszyńska)
54 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (у зворотньому напрямку: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Przelotowa — Handlowa (у зворотньому напрямку: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
56 Basen Górniczy<—>Dąbie Osiedle
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska
57 Kołłątaja<—>Warszewo
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Szczecińska — Duńska — Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska (у зворотньому напрямку: Złotowska — Perlista — Szwedzka)
58 Plac Rodła<—>Gocław
Piłsudskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Robotnicza (у зворотньому напрямку: Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka) — Dębogórska — Wiszesława — Strzałowska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Lipowa
59 Plac Rodła<—>Nehringa
Piłsudskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Robotnicza (у зворотньому напрямку: Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka) — Dębogórska — Wiszesława — Świętojańska — Pokoju — Szosa Polska
Plac Rodła<—>Studzienna
Piłsudskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Hoża — Studzienna — Żelazna — Grzymińska — Studzienna (у зворотньому напрямку: Studzienna — Zgorzelecka — Hoża)
60 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (у зворотньому напрямку: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (у зворотньому напрямку: Żołnierska — Klonowica) — rondo Prymy — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
61 Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (у зворотньому напрямку: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (у зворотньому напрямку: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (у зворотньому напрямку: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (у зворотньому напрямку: Szlamowa — Metalowa)
Owocowa Dworzec<—>Podjuchy
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (у зворотньому напрямку: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (у зворотньому напрямку: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Radomska — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — rondo Uniwersyteckie) — rondo Hakena — Krygiera — most Pomorzan — Krygiera — most Gryfitów — Krygiera — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (у зворотньому напрямку: Szlamowa — Metalowa)
62 Plac Zwycięstwa<—>Ustowo Auchan
Szczecin: plac Zwycięstwa — Krzywoustego — plac Kościuszki — aleja Piastów (у зворотньому напрямку: aleja Piastów — Łokietka — Kopernika — plac Zwycięstwa) — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — Radomska — Południowa — rondo Hakena (у зворотньому напрямку: rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa) — Ustowo
63 Kołłątaja<—>Skolwin
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Policka — Nehringa — Kościelna — Nad Odrą — Stołczyńska — Orłowska — Artyleryjska — Kamienna — Plażowa — Inwalidzka
64 Dąbie Osiedle<—>Klucz Autostrada
Goplańska — Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (у зворотньому напрямку: Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (у зворотньому напрямку: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
65 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Przelotowa (у зворотньому напрямку: Przelotowa — Handlowa) — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
66 Osiedle Bukowe<—>Podjuchy
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa (у зворотньому напрямку: Szlamowa — Metalowa)
Osiedle Bukowe<—>Klucz
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Maciejowicka — Iwaszkiewicza — Dąbrowskiej — Botaniczna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (у зворотньому напрямку: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Dmowskiego — Rymarska
67 Stocznia Szczecińska<—>Karola Miarki
Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — Wawrzyniaka — Mickiewicza (у зворотньому напрямку: Mickiewicza — Soplicy — Gorkiego — aleja Wojska Polskiego — Skargi) — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (у зворотньому напрямку: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (у зворотньому напрямку: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — Skargi — Wawrzyniaka — Mickiewicza (у зворотньому напрямку: Mickiewicza — Soplicy — Gorkiego — aleja Wojska Polskiego — Skargi) — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (у зворотньому напрямку: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
68 Plac Rodła<—>Przepiórki
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Królewskiego — Łączna — Świergotki — Przepiórki (у зворотньому напрямку: Przepiórki — Łączna)
69 Kołłątaja<—>Rugiańska
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (у зворотньому напрямку: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska
Kołłątaja<—>Ludowa
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (у зворотньому напрямку: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (у зворотньому напрямку: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
70 Dworzec Główny<—>Urząd Miasta
Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Elektrownia Pomorzany<—>Urząd Miasta
Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Kamieniec<—>Urząd Miasta
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Moczyły — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
Pargowo<—>Urząd Miasta
Pargowo — Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Siadło Górne — Siadło Dolne — Kurów — Ustowo — Szczecin: Ustowska — Szczawiowa — Tama Pomorzańska — Kolumba — Nabrzeże Wieleckie — Admiralska — Wawelska — Wały Chrobrego — Szczerbcowa (у зворотньому напрямку: Szczerbcowa — Wały Chrobrego — Jarowita — Komandorska — Jana z Kolna) — Starzyńskiego — Małopolska — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — aleja Jana Pawła II
71 Turkusowa<—>Rondo Ułanów Podolskich
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
72 Basen Górniczy<—>Śmierdnica
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka
Basen Górniczy<—>Jezierzyce
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Pomorska — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Balińskiego — rondo Osiedlowców — Piaseczna — Pyrzycka — Topolowa
73 Basen Górniczy<—>Zdunowo Szpital
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego
74 Zakłady Piekarnicze<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (у зворотньому напрямку: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Łukasińskiego Ogrody<—>Bezrzecze
Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (у зворотньому напрямку: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
Mierzyn Szkoła<—>Bezrzecze
Mierzyn: Kolorowa — Długa (у зворотньому напрямку: Długa) — Topolowa — Nasienna — Szczecin: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (у зворотньому напрямку: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Bezrzecze: Koralowa — Górna
75 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (у зворотньому напрямку: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
76 Nabrzeże Ewa<—>Brama Portowa
Hryniewieckiego — [Logistyczna —] Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (у зворотньому напрямку: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
Logistyczna<—>Brama Portowa
Logistyczna — Hryniewieckiego — Kujota — Rybnicka — Bytomska — Władysława IV — Energetyków (у зворотньому напрямку: Energetyków — Celna — [Heyki —] Bulwar Gdański — Bulwar Śląski — Bytomska) — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości
77 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Kasztanowe
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
78 Kołłątaja<—>Osiedle Arkońskie
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
79 Osiedle Słoneczne<—>Jezierzyce
Handlowa — rondo Reagana — Pszenna — Walecznych — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Topolowa
80 Zakłady Piekarnicze<—>Ludowa
Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego (у зворотньому напрямку: rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego) — Wernyhory — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (у зворотньому напрямку: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego)
81 Przecław<—>Plac Kościuszki
Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Kołbaskowo<—>Plac Kościuszki
Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Rosówek Granica<—>Plac Kościuszki
Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
Kamieniec<—>Plac Kościuszki
Kamieniec — Rosówek — Kołbaskowo — Przecław — Warzymice — Szczecin: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki
82 Kołłątaja<—>Krucza Dom Kombatanta
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Thugutta — Kormoranów — Krucza (у зворотньому напрямку: Krucza — Obotrycka — Wilcza)
83 Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (у зворотньому напрямку: Smolęcin — Karwowo — Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Smolęcin
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (у зворотньому напрямку: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice)
Plac Kościuszki<—>Kołbaskowo
Szczecin: plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Do Rajkowa — Warzymice — Będargowo — Barnisław — Smolęcin (у зворотньому напрямку: Smolęcin — Karwowo — Warzymice — Przecław — Warzymice) — Kołbaskowo
84 Turkusowa<—>Kijewo
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia
Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
85 Podjuchy<—>Smocza — Falskiego
Szlamowa — Metalowa (у зворотньому напрямку: Metalowa — Szarego — Szlamowa) — Krzemienna — Smocza — Falskiego (у зворотньому напрямку: Falskiego — Przewiewna — Krzemienna)
86 Zakłady Piekarnicze<—>Plac Rodła
Łukasińskiego — Taczaka — Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (у зворотньому напрямку: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
Osiedle Kaliny<—>Plac Rodła
Witkiewicza — Jagiellońska — plac Zamenhofa — Jagiellońska — plac Lotników — Mazurska — Piłsudskiego (у зворотньому напрямку: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — Bałuki — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — Jagiellońska)
87 Owocowa Dworzec<—>Podbórz
Owocowa — Nowa — Dworcowa — aleja Niepodległości (у зворотньому напрямку: aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa) — plac Brama Portowa — plac Zwycięstwa — aleja Wojska Polskiego — plac Zgody — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Wielkopolska — Wąska — Felczaka — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
Kołłątaja<—>Podbórz
Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka) — Krasińskiego — Duńska — Szczecińska — Podbórzańska
88 Maczka<—>Okulickiego
Maczka — Ku Słońcu (у зворотньому напрямку: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przemyska — Kielecka — Anhellego (у зворотньому напрямку: Anhellego — Okulickiego)
Maczka<—>Stobno Stacja
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (у зворотньому напрямку: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno
Maczka<—>Warnik
Szczecin: Maczka — Ku Słońcu (у зворотньому напрямку: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Okulickiego — Przylep — Stobno — Bobolin — Warnik (у зворотньому напрямку: Warnik — Będargowo — Stobno)
91 Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Struga — Pomorska — Potok
93 Wielgowo Borsucza<—>Basen Górniczy
Bryczkowskiego — Tczewska — Goleniowska — Newtona — Gierczak — Przestrzenna — Eskadrowa — most Cłowy — Gdańska
94 Turkusowa<—>Zakłady Mięsne
Turkusowa — Przelotowa — Łubinowa — Maciejowicka — Szymborskiej — Struga — rondo Szendzielarza — Pomorska — Potok
96 Basen Górniczy<—>Osiedle Kasztanowe
Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
97 Osiedle Bukowe<—>Dąbie Osiedle
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Osiedle Bukowe<—>Zakłady Drobiarskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Krzywoń — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska
101 Plac Rodła<—>Police Jasienica Pętla
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Ogrodnicza — Ludgardy — Zagórskiego — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — Kościuszki — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Dworcowa — Piastów — Ogrodowa (у зворотньому напрямку: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów)
102 Gocław<—>Police Tanowska Szkoła
Szczecin: Lipowa — Nad Odrą — Stołczyńska — Police: Nadbrzeżna — Cisowa — Asfaltowa — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
103 Głębokie<—>Police Kołłątaja
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja
Głębokie<—>Police Zakłady Chemiczne
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Tanowo: Szczecińska — Policka — Trzeszczyn: Kościuszki — Police: Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — Kościuszki — Jasienicka — Kuźnicka
105 Klonowica Zajezdnia<—>Dobra Osiedle
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (у зворотньому напрямку: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska
106 Głębokie<—>Police Kołłątaja
Szczecin: Zegadłowicza — Pilchowo: Szczecińska — Staroleśna — Leśna — Leśno Górne — Siedlice — Police: Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Batorego — Szkolna — Kołłątaja (у зворотньому напрямку: Kołłątaja — Grunwaldzka — Siedlecka)
107 Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
108 Gumieńce<—>Lubieszyn Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Gumieńce<—>Lubieszyn Granica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn
Gumieńce<—>Dobra Rondo
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna
109 Police Kołłątaja<—>Police Tanowska Szkoła
Police: Kołłątaja — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna (у зворотньому напрямку: Szkolna — Kołłątaja) — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Licealna
Police Kołłątaja<—>Police Osiedle Chemik
Police: Kołłątaja — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna (у зворотньому напрямку: Szkolna — Kołłątaja) — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego
110 Police Kołłątaja<—>Siedlice Pętla
Police: Kołłątaja — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna (у зворотньому напрямку: Szkolna — Kołłątaja) — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — Siedlice
111 Police Kołłątaja<—>Police Zajezdnia
Police: Kołłątaja — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna (у зворотньому напрямку: Szkolna — Kołłątaja) — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
Police Jasienica Pętla<—>Police Kołłątaja
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (у зворотньому напрямку: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — [Piotra i Pawła —] Dworcowa — Jasienicka — [Kuźnicka —] Jasienicka — Kościuszki — Grunwaldzka — Sikorskiego — Szkolna — Kołłątaja — Grunwaldzka — Batorego — Szkolna (у зворотньому напрямку: Szkolna — Kołłątaja — Grunwaldzka — Kościuszki) — Słoneczna — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Grzybowa — Piaskowa — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Fabryczna
121 Głębokie<—>Sławoszewo
Szczecin: Kupczyka — Wołczkowo: Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica — Sławoszewo: Złota
Głębokie<—>Grzepnica
Szczecin: Kupczyka — Wołczkowo: Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica
Вибрані курси в будні дні.
122 Kościno—>Kościno
Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Skarbimierzyce: Folwarczna — Redlica — Wąwelnica — Dołuje: Jesienny Sad — Słoneczny Sad — Daniela — Żubrza — Kościno: Drozda
Односторонній маршрут.
123 Lubieszyn Rondo<—>Stolec
Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
124 Gumieńce<—>Mierzyn Pod Lipami
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Zeusa — Osiedle pod Lipami

Денні автобусні маршрути звичайні — за вимогою

95 Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa — Metalowa — Granitowa — Marmurowa — Radosna — Ostowa — Lechicka — Ostowa — Radosna — Morwowa — Chojnicka — Brzeżańska — Mielecka — Drawska — Sąsiedzka — Chromowa — Ruda — Olkuska — Wschodnia — Grzegorzewskiej — Korczaka — Prószyńskiego — Wschodnia — Chełmińska — Krzemienna — Szarego — Szlamowa
Односторонній маршрут.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa — Metalowa — Kołowska — Skalista — Krzemienna — Szarego — Szlamowa
Односторонній маршрут.
Podjuchy—>Podjuchy
Szlamowa — Metalowa — plac Wolności — Granitowa — Piwna — Zamieć — Piwna — Granitowa — plac Wolności — Szarego — Szlamowa
Односторонній маршрут.
98 Maczka<—>Kwiatkowskiego
Maczka — Ku Słońcu (у зворотньому напрямку: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Świętej Kingi — Krakowska — Samborska — Harnasiów — Zbójnicka — Europejska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Południowa — rondo Hakena — Krygiera — Cukrowa (у зворотньому напрямку: Cukrowa — rondo Uniwersyteckie)
Maczka<—>Chobolańska Szkoła
Maczka — Ku Słońcu (у зворотньому напрямку: Ku Słońcu — Polskich Marynarzy — Maczka) — Kwiatowa — Świętej Kingi — Krakowska — Dworska — plac Słowińców — Wierzbowa — Chobolańska (у зворотньому напрямку: Chobolańska — Braniborska — Krakowska)
99 Warszewo<—>Osów
Złotowska — Perlista — Szwedzka (у зворотньому напрямку: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Wapienna — Północna — Andersena — Miodowa
Warszewo<—>Jaworowa Las
Złotowska — Perlista — Szwedzka (у зворотньому напрямку: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Wapienna — Północna — Andersena — Miodowa — Zegadłowicza — Jaworowa

Денні автобусні маршрути швидкісні

A Osiedle Bukowe<—>Plac Rodła
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Przelotowa — Jasna — Struga — Hangarowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (у зворотньому напрямку: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
B Osiedle Słoneczne<—>Osiedle Arkońskie
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (у зворотньому напрямку: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (у зворотньому напрямку: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Orzeszkowej — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Słoneczne<—>Dworzec Niebuszewo
Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Lubomirskiego — Staszica — rondo Giedroycia (у зворотньому напрямку: rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia) — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej (у зворотньому напрямку: Orzeszkowej — Boguchwały — Asnyka)
C Plac Rodła<—>Osiedle Kasztanowe
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (у зворотньому напрямку: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
F Plac Rodła<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — Malczewskiego — Matejki (у зворотньому напрямку: Matejki — Piłsudskiego) — Gontyny — Sczanieckiej — Wilcza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego
G Plac Rodła<—>Zdunowo Szpital
Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego (у зворотньому напрямку: plac Żołnierza Polskiego — plac Hołdu Pruskiego — Matejki — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — rondo Szendzielarza — Struga — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka — Żuka — Sokołowskiego
H Plac Rodła<—>Dąbie Osiedle
Piłsudskiego — Matejki — plac Hołdu Pruskiego — plac Żołnierza Polskiego (у зворотньому напрямку: plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego) — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Goleniowska — Goplańska

Денні автобусні маршрути замінні

809 Курсує 19.10.2019.
Głębokie Kąpieliskowa<—>Plac Gałczyńskiego
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Skargi (у зворотньому напрямку: Skargi — Wawrzyniaka — aleja Wojska Polskiego)
822 Bezrzecze Koralowa<—>Stolec
Bezrzecze: Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Dębowa — Grzepnica — Dobra: Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
893 Wielgowo<—>Wielgowo Borsucza
Bałtycka — Wiślana — Borsucza — Bryczkowskiego

Денні автобусні маршрути спеціальні

853 Ludowa<—>Dworska
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (у зворотньому напрямку: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego — Roweckiego — Witkiewicza (у зворотньому напрямку: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska
860 Stocznia Szczecińska<—>Cukrowa
Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego — Firlika — (у зворотньому напрямку: Firlika) — 1 Maja — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Unii Lubelskiej — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (у зворотньому напрямку: Żołnierska — Klonowica) — Szeroka — Sosabowskiego — Taczaka — Derdowskiego — rondo Gierosa — Europejska — Dworska — plac Słowińców — Dworska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa
862 Plac Kościuszki<—>Cmentarz Zachodni
plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie — Krakowska — Bronowicka — Smoleńskiej (у зворотньому напрямку: Smoleńskiej — Husarów — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa)
867 Ludowa<—>Karola Miarki
Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (у зворотньому напрямку: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Rugiańska — Komuny Paryskiej — Wilcza — Sczanieckiej — Plater — Staszica — rondo Giedroycia (у зворотньому напрямку: rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej) — aleja Wyzwolenia — Słowackiego — Zaleskiego — aleja Wojska Polskiego — Traugutta — Poniatowskiego — Santocka — Świerczewska — Miarki (у зворотньому напрямку: Miarki — Ku Słońcu — Santocka)
880 Karola Miarki<—>Police Wyszyńskiego Polana
Szczecin: Miarki — Ku Słońcu — Santocka (у зворотньому напрямку: Santocka — Świerczewska — Miarki) — Poniatowskiego — Traugutta — aleja Wojska Polskiego — Zaleskiego — Pawła VI — Arkońska — Wszystkich Świętych — Przyjaciół Żołnierza — Obotrycka — Bogumińska — Pokoju — Szosa Polska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Przęsocińska — Police: Asfaltowa — Piłsudskiego — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego

Нічні автобусні маршрути

521 Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — rondo Prymy — Szeroka — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Witkiewicza (у зворотньому напрямку: Witkiewicza — Żwirki i Wigury — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Santocka — 26 Kwietnia — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
522 Warszewo<—>Osiedle Kasztanowe
Złotowska — Perlista — Szwedzka (у зворотньому напрямку: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
Kormoranów<—>Dąbie Osiedle
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (у зворотньому напрямку: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Warszewo<—>Dąbie Osiedle
Złotowska — Perlista — Szwedzka (у зворотньому напрямку: Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska) — Duńska — Szczecińska — Rostocka — Bandurskiego — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — Goplańska
Kormoranów<—>Osiedle Kasztanowe
Warcisława I — Rostocka — Bandurskiego (у зворотньому напрямку: Bandurskiego — Kresowa — Warcisława I) — Przyjaciół Ronda — Przyjaciół Żołnierza — Wilcza — Sczanieckiej — Cyryla i Metodego — Boguchwały — Asnyka — rondo Sybiraków — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Cłowy — Eskadrowa — Przestrzenna — Gierczak — Newtona — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Goleniowska (у зворотньому напрямку: Goleniowska — Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona) — rondo Gryfa — Lubczyńska — Goleniowska — Kniewska — Lubczyńska — Kablowa — Osiedle Kasztanowe
523 Wiszesława<—>Cukrowa
Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka — Hoża (у зворотньому напрямку: Hoża — Robotnicza) — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (у зворотньому напрямку: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątata) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa
Wiszesława<—>Przecław
Szczecin: Wiszesława — Dębogórska — Robotnicza — Studzienna — Zgorzelecka — Hoża (у зворотньому напрямку: Hoża — Robotnicza) — Bogumińska — Obotrycka — Przyjaciół Żołnierza — Warcisława I — Kołłątaja — rondo Sybiraków (у зворотньому напрямку: rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja) — Kołłątaja — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Milczańska — Mieszka I — Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie (у зворотньому напрямку: rondo Uniwersyteckie — Południowa) — Cukrowa — Warzymice — Przecław
524 Police Zajezdnia<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (у зворотньому напрямку: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Police Jasienica Pętla<—>Pomorzany Dobrzyńska
Police: Ogrodowa — Broniewskiego — Podgórna — Piastów (у зворотньому напрямку: Piastów — Ogrodowa) — Dworcowa — Jasienicka — Kościuszki — Grunwaldzka — Tanowska — Fabryczna — Tanowska — Siedlecka — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Piłsudskiego — Mazurska — Kołłątaja — Grunwaldzka — Wojska Polskiego — Asfaltowa — Szczecin: Przęsocińska — Przęsocin: Szczecińska — Szczecin: Szosa Polska — Policka — Nehringa — Pokoju — Bogumińska — Obotrycka — Wilcza — Sczanieckiej — Gontyny — Matejki — Piłsudskiego — plac Rodła — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Szarych Szeregów — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szyrockiego — aleja Powstańców Wielkopolskich — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (у зворотньому напрямку: Dobrzyńska — Budziszyńska)
525 Krzekowo<—>Wiszesława
Żołnierska — Klonowica — Unii Lubelskiej — aleja Wojska Polskiego — Arkońska — Niemierzyńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkowa — Dubois — Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego (у зворотньому напрямку: Nocznickiego — Firlika) — Stalmacha — Druckiego-Lubeckiego — Ludowa (у зворотньому напрямку: Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego) — Dębogórska — Wiszesława
526 Police Zajezdnia<—>Dworzec Główny
Police: Fabryczna — Tanowska — Piłsudskiego — Wyszyńskiego — rondo Majdańskiego — Wyszyńskiego — Piaskowa — Grzybowa — rondo Pionierów Polic — Siedlecka — Grunwaldzka — Kołłątaja — Mazurska — Piłsudskiego — Asfaltowa — Cisowa — Nadbrzeżna — Szczecin: Stołczyńska — Nad Odrą — Lipowa — Światowida — Strzałowska — Wiszesława — Dębogórska — Ludowa — Blizińskiego — Druckiego-Lubeckiego (у зворотньому напрямку: Druckiego-Lubeckiego — Ludowa) — Stalmacha — Nocznickiego — Firlika (у зворотньому напрямку: Firlika — Antosiewicza — Nocznickiego) — Łady — Jana z Kolna — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
527 Bezrzecze<—>Dworzec Główny
Bezrzecze: Górna — Koralowa — Szczecin: Koralowa — Modra — Szeroka — rondo Prymy — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
Krzekowo<—>Dworzec Główny
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Mickiewicza — aleja Bohaterów Warszawy — Krzywoustego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba
528 Gumieńce<—>Pomorzany Dobrzyńska
Kwiatowa — Okulickiego — rondo Gierosa (у зворотньому напрямку: rondo Gierosa — Ku Słońcu — Kwiatowa) — Ku Słońcu — rondo Pileckiego — Sikorskiego — rondo Siwka — Sikorskiego — plac Kościuszki — Krzywoustego — plac Zwycięstwa — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie — Kolumba — Chmielewskiego — Smolańska — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (у зворотньому напрямку: Dobrzyńska — Budziszyńska)
529 Krzekowo<—>Plac Rodła
Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (у зворотньому напрямку: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (у зворотньому напрямку: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
Głębokie Jaworowa<—>Plac Rodła
Zegadłowicza — aleja Wojska Polskiego — Szafera — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Zawadzkiego — Klonowica — Żołnierska — Klonowica — Wernyhory — rondo Karskiego — Reduty Ordona — Łukasińskiego (у зворотньому напрямку: Łukasińskiego — Czorsztyńska — Mickiewicza — rondo Karskiego) — Taczaka — 26 Kwietnia — Santocka — Ku Słońcu — rondo Gierosa — Okulickiego — Wrocławska — Krakowska — rondo Uniwersyteckie — Cukrowa — rondo Uniwersyteckie — Południowa (у зворотньому напрямку: Południowa — Janiszewskiego — rondo Uniwersyteckie) — Mieszka I — Milczańska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — Dąbrowskiego — Piekary — Potulicka — Czarnieckiego — Owocowa — 3 Maja — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia (у зворотньому напрямку: aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego)
530 Podbórz<—>Plac Rodła
Podbórzańska — Szczecińska — Duńska — Krasińskiego — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — Piłsudskiego (у зворотньому напрямку: Piłsudskiego — Matejki — Malczewskiego — aleja Wyzwolenia)
531 Krzekowo<—>Osiedle Bukowe
Żołnierska — Klonowica — Zawadzkiego — rondo Szczecińskich Olimpijczyków — Szafera — aleja Wojska Polskiego — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — Wyszyńskiego — most Długi — Energetyków — most Portowy — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Pionierów Miasta Szczecina — Eskadrowa — Leszczynowa — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Gryfińska — Struga — Jasna — Przelotowa — Handlowa (у зворотньому напрямку: Handlowa — Łubinowa — Przelotowa) — rondo Reagana — Chłopska — Kolorowych Domów
532 Osiedle Bukowe<—>Osiedle Arkońskie
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad
Osiedle Bukowe<—>Osów
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Leszczynowa — Eskadrowa — most Pionierów Miasta Szczecina — Gdańska — Estakada Pomorska — Gdańska — most Portowy — Energetyków — most Długi — Wyszyńskiego — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — plac Żołnierza Polskiego — aleja Wyzwolenia — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — aleja Wyzwolenia — Krasińskiego — Chopina — Wiśniowy Sad — Chopina — Chorzowska
533 Dąbie Dworzec<—>Klucz
Racławicka — Stacyjna — Pomorska — Newtona (у зворотньому напрямку: Newtona — Racławicka) — Gierczak — Krzywoń — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich — Batalionów Chłopskich — Granitowa — plac Wolności — Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa (у зворотньому напрямку: Metalowa — Szarego — Szlamowa — Metalowa) — Dmowskiego — Rymarska
534 Osiedle Bukowe<—>Zdunowo Szpital
Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Handlowa — rondo Reagana — Dąbska — Zoologiczna — Niedźwiedzia — Zwierzyniecka — Szosa Stargardzka (у зворотньому напрямку: Szosa Stargardzka — Przyszłości — Pyrzycka — Przyszłości — Szosa Stargardzka — Zwierzyniecka) — Przylesie — Przytorze — Żuka — Sokołowskiego
535 Klonowica Zajezdnia<—>Stolec
Szczecin: Wernyhory — rondo Karskiego — Żołnierska (у зворотньому напрямку: Żołnierska — Klonowica — Wernyhory) — rondo Prymy — Szeroka — Modra — Koralowa — Berzecze: Koralowa — Górna — Wołczkowo: Słoneczna — Lipowa — Dobra: Szczecińska — Graniczna — Szczecińska — Buk — Łęgi: Północna — Na Świdwie — Północna — Rzędziny — Stolec
536 Gumieńce<—>Grzepnica
Szczecin: Kwiatowa — Ku Słońcu — Mierzyn: Welecka — Lubieszyńska — Skarbimierzyce — Dołuje: Słoneczny Sad — Daniela — Żubrza — Kościno: Drozda — Dołuje: Żubrza — Daniela — Słoneczny Sad — Lubieszyn — Dobra: Graniczna — Dębowa — Grzepnica
przewiń do góry