Маршрут 806
Денний автобусний маршрут замінний
Проходження маршруту
- Plac Rodła ↔ Pomorzany Dobrzyńska
- plac Rodła — aleja Wyzwolenia — plac Żołnierza Polskiego — aleja Niepodległości — plac Brama Portowa — aleja Niepodległości — 3 Maja — Owocowa — Czarnieckiego — Potulicka — Piekary — Dąbrowskiego — Starkiewicza — Boczna — Połabska — Szpitalna — aleja Powstańców Wielkopolskich (у зворотньому напрямку: aleja Powstańców Wielkopolskich — Starkiewicza) — Budziszyńska — Inowrocławska — Dobrzyńska (у зворотньому напрямку: Dobrzyńska — Budziszyńska)
Новини
- Зміни розташування автобусних зупинок на пл. Родла
- У зв'язку з впровадженням постійної організації дорожнього руху в районі пл. Родла з 23.03.2024 р. (для нічних маршрутів з ночі з 23 на 24.03.2024 р.) відбудуться зміни на маршрутах 58, 59, 68, 70, 90, 101, 107, 806, B, C, 522, 523, 524, 525, 529, 530, 531 і 532. Зміни також торкнуться маршрутів 53, 63 і 66.
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Plac Rodła | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Brama Portowa | |
2 | Plac Zawiszy | |
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
1 | Sowińskiego | |
1 | Potulicka | |
2 | Piekary | |
1 | Dąbrowskiego | |
1 | Boczna | |
1 | Świętego Józefa | |
2 | Szpitalna | |
1 | Frysztacka | |
1 | Pomorzany | |
1 | Budziszyńska | |
1 | Inowrocławska | |
1 | Pomorzany Dobrzyńska (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | ||
1 | Pomorzany | |
1 | Frysztacka | |
1 | Szpitalna | |
2 | Starkiewicza | |
1 | Boczna | |
1 | Dąbrowskiego | |
1 | Piekary | |
1 | Potulicka | |
1 | Sowińskiego | |
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
1 | Plac Zawiszy | |
Brama Portowa (кінцева зупинка) | ||
1 | Brama Portowa | |
2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
2 | Plac Rodła | |
2 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.