Маршрут 57
Денний автобусний маршрут звичайний
Проходження маршруту
- Kołłątaja ↔ Warszewo
- Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Boguchwały — Cyryla i Metodego — Sczanieckiej — Wilcza — Przyjaciół Żołnierza — Przyjaciół Ronda — Bandurskiego — Rostocka — Szczecińska — Duńska — Szwedzka — Dzierżonia — Złotowska (у зворотньому напрямку: Złotowska — Perlista — Szwedzka)
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Kołłątaja | ||
1 | Niemcewicza | |
1 | Boguchwały | |
2 | Cyryla i Metodego | |
1 | 1 Maja | |
2 | Wilcza Wiadukt | |
2 | Staw Brodowski | |
2 | Pasterska | |
2 | Bandurskiego | |
1 | Axentowicza | |
1 | Rostocka | |
1 | Jemiołowa | |
1 | Czeska | |
1 | Łączna | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Wapienna | |
1 | Szwedzka | |
2 | Warszewo (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Warszewo | ||
1 | Szwedzka | |
1 | Wapienna | |
1 | Warszewo Kościół | |
1 | Łączna | |
1 | Czeska | |
1 | Jemiołowa | |
1 | Rostocka | |
1 | Kresowa | |
1 | Axentowicza | |
1 | Bandurskiego | |
2 | Pasterska | |
2 | Komuny Paryskiej | |
1 | Staw Brodowski | |
1 | Wilcza Wiadukt | |
1 | 1 Maja | |
1 | Cyryla i Metodego | |
2 | Boguchwały | |
1 | Niemcewicza | |
1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.