Маршрут 65
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Rondo Ułanów Podolskich
Проходження маршруту
- Turkusowa ↔ Rondo Ułanów Podolskich
- Walecznych — Mączna — Kolorowych Domów — Chłopska — rondo Reagana — Handlowa — Łubinowa — Przelotowa (у зворотньому напрямку: Przelotowa — Handlowa) — Jasna — Struga — Gryfińska — Batalionów Chłopskich — rondo Ułanów Podolskich
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Turkusowa | ||
1 | Turkusowa | |
0 | Walecznych 63 | |
2 | Mączna | |
1 | Zdroje Szpital | |
1 | Akwarelowa | |
1 | Fioletowa | |
1 | Osiedle Bukowe | |
1 | Kolorowych Domów | |
2 | Rondo Reagana | |
1 | Osiedle Słoneczne | |
1 | Przelotowa | |
1 | Lniana | |
2 | Jasna Osiedle | |
1 | Jasna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
2 | Bagienna | |
1 | Jaśminowa ZUS | |
2 | Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | |
1 | Torfowa | |
1 | Bagienna | |
1 | Struga Zajezdnia | |
1 | Jasna | |
1 | Jasna Osiedle | |
1 | Lniana | |
1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | Rondo Reagana | |
1 | Kolorowych Domów | |
1 | Osiedle Bukowe | |
1 | Fioletowa | |
0 | Akwarelowa | |
2 | Zdroje Szpital | |
1 | Mączna | |
1 | Walecznych | |
2 | Walecznych 63 | |
1 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.