Маршрут 69
Денний автобусний маршрут звичайний
Проходження маршруту
- Kołłątaja ↔ Rugiańska
- Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Kadłubka — Kołłątaja (у зворотньому напрямку: Kołłątaja — rondo Sybiraków) — Warcisława I — Przyjaciół Żołnierza — Komuny Paryskiej — Rugiańska
Зупинки маршруту
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Kołłątaja | ||
1 | Niemcewicza | |
2 | Orzeszkowej | |
2 | Łucznicza | |
2 | Przyjaciół Żołnierza | |
2 | Pasterska | |
2 | Golisza | |
1 | Rugiańska (кінцева зупинка) |
Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|
Rugiańska | ||
1 | Golisza | |
4 | Pasterska | |
2 | Przyjaciół Żołnierza | |
2 | Łucznicza | |
2 | Orzeszkowej | |
1 | Niemcewicza | |
1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Карта
Місцезнаходження транспортних засобів є приблизним. Не відображено транспортних засобів, які не надають інформацію про своє місцезнаходження. Дані про місцезнаходження оновлюються кожних 20 секунд.